14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İL MÜFTÜLÜĞÜMÜZDE ÖDÜL GÜNÜ

Kovid_19 salgını ile mücadele kapsamında Valiliğimiz bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarında görevli Müftülük personeli, üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı Vali Hamdi Bilge AKTAŞ tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildiler. Başarı Belgelerini takdim eden İl Müftüsü Burhan KELEŞ, bu süreçte aktif olarak sahada görev yapan 94 Müftülük personelini gösterdikleri fedakâr çalışmalarından dolayı tebrik ederek “bu […]
Çankırı - 1 Haziran 2020 23:20 A A

Kovid_19 salgını ile mücadele kapsamında Valiliğimiz bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarında görevli Müftülük personeli, üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı Vali Hamdi Bilge AKTAŞ tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildiler.

Başarı Belgelerini takdim eden İl Müftüsü Burhan KELEŞ, bu süreçte aktif olarak sahada görev yapan 94 Müftülük personelini gösterdikleri fedakâr çalışmalarından dolayı tebrik ederek “bu zor ve sıkıntılı süreçten hep birlikte, elimizden gelen çalışmayı ve dayanışmayı göstererek en kısa sürede çıkacaklarını belirtti. Bu zor süreçte görev yapan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm kamu görevlileri ve personelimize teşekkür ederek başarılar diledi.”

Çankırı - 23:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.