17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUAMMER ÖZTÜRK’ÜN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

      Değerli Meslektaşlarım,       Bugün takvimler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mektepleri Başöğretmenlik ünvanını aldığı tarihi gösteriyor. 1981 yılından günümüze kadar kutlana gelen öğretmenler gününü, salgın nedeniyle anasından ayrı kuzular misali, buruk da olsa bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.       İçerisinde bulunduğumuz olağan üstü durumlar karşısında göstermiş olduğunuz […]
Çankırı - 23 Kasım 2020 20:10 A A

      Değerli Meslektaşlarım,

      Bugün takvimler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mektepleri Başöğretmenlik ünvanını aldığı tarihi gösteriyor. 1981 yılından günümüze kadar kutlana gelen öğretmenler gününü, salgın nedeniyle anasından ayrı kuzular misali, buruk da olsa bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

      İçerisinde bulunduğumuz olağan üstü durumlar karşısında göstermiş olduğunuz çaba, bu eşsiz memleketin istikbâli için çok mühimdir.  Uzaktan eğitim sürecinde ortaya koymuş olduğunuz irade ve fedakarlıklara birçok kez şahit olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ülkemizin geleceğini emanet aldığımız çocuklarımızı hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek şekilde bilgi ve donanımla işleyen öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.

      Bilirsiniz, bir fidanın büyüyebilmesi için dibine bir dayanak dalı dikerler; fidan ona tutunup büyür, yeşerir, çiçek açar ve meyveye durur. Çocuklarımızın da bizim de tutunduğumuz en sağlam dal, sizsiniz.

      Tüm zorluklarına rağmen “İyi ki öğretmenim” diyen koca yürekli meslektaşlarım, birey yetiştirebilmek için millet olarak tamamımızın el ele güç birliği yapması, bu birlikteliğin çocuklarımızın neşesi ve mutluluğu, ailelerin sıhhati, toplumun huzuru, ülkemizin refahı olacağı muhakkaktır.  Yarınlarımızı hep birlikte yetiştireceğiz …

      Uzaktan eğitim sürecinde evlerimizin baş misafiri öğretmenim, iyi ki varsın ve bizimlesin. Öğretmenler günümüz kutlu olsun.

Muammer ÖZTÜRK

İl Milli Eğitim Müdürü

Çankırı - 20:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.