Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü Vali Abdullah Ayaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik Sosyal Tesis Konferans Salonunda yapılan toplantıya Vali Ayaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Hamdi Bolat, Kaymakamlar, yatırımcı kurumların bölge müdürleri, İlçe Belediye Başkanları katıldı. Toplantıda yatırımcı bölge müdürleri söz alarak, koordinasyonu gerektiren hususlar, yapılan yatırımlar, projelerin uygulanması ile ilgili olarak herhangi […]
Çankırı - 18 Nisan 2022 16:01 A A
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü Vali Abdullah Ayaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik Sosyal Tesis Konferans Salonunda yapılan toplantıya Vali Ayaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Hamdi Bolat, Kaymakamlar, yatırımcı kurumların bölge müdürleri, İlçe Belediye Başkanları katıldı.
Toplantıda yatırımcı bölge müdürleri söz alarak, koordinasyonu gerektiren hususlar, yapılan yatırımlar, projelerin uygulanması ile ilgili olarak herhangi bir sorunun olup olmadığı konularında katılımcılara ayrıntılı bilgi verdiler.
Daha sonra DSİ 5. Bölge Müdürlüğü yetkilisi tarafından ilimiz sınırlarında yer alan, göletler, barajlar ve sulama çalışmalarıyla ilgili, Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü yetkilisi tarafından ise ilimiz genelinde yapılan çalışmalar hakkında ayrıntılı sunumlar yapıldı. Toplantı sonunda AFAD İl Müdürü Abdullah Özçelik, AFAD uygulamaları ile ilgili katılımcılara bilgi verdi.
Yapılan istişarelerin ardından toplantı sona erdi.
Çankırı - 16:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.