Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İKİ OKULUMUZ TÜBİTAK İNSANSIZ HAVA ARACI YARIŞMASINDA

TEKNOFEST Gaziantep kapsamında gerçekleştirilecek olan “TÜBİTAK 1. Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması”na ilimizi temsilen Çankırı TOBB Fen Lisesi adına “TOBB Karatekin” takımı ve Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi adına ise “Çılgın Kanatlar” takımı katılmaya hak kazandılar. Ön inceleme sürecini başarıyla geçen iki okulumuz Türkiye genelinden yarışmaya katılmaya hak kazanan 289 lise arasında […]
Çankırı - 23 Mayıs 2020 01:04 A A

TEKNOFEST Gaziantep kapsamında gerçekleştirilecek olan “TÜBİTAK 1. Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması”na ilimizi temsilen Çankırı TOBB Fen Lisesi adına “TOBB Karatekin” takımı ve Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi adına ise “Çılgın Kanatlar” takımı katılmaya hak kazandılar. Ön inceleme sürecini başarıyla geçen iki okulumuz Türkiye genelinden yarışmaya katılmaya hak kazanan 289 lise arasında kendilerine yer bulmayı başardılar.

TOBB Karatekin takımı sabit kanat kategorisinde, Çılgın Kanatlar takımı ise döner kanat kategorisinde yarışarak ilimizi temsil edecektir. Her iki okulumuzu, öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor yarışmada başarılar diliyoruz.

Çankırı - 01:04 A A
BENZER HABERLER