Açık
  • EURO
  • DOLAR

İFTAR YEMEKLERİNİ TİLKİYLE PAYLAŞTILAR

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) güvenlik görevlilerinin iftarda davetsiz bir misafiri vardı. Yiyecek aramak için kampüse kadar gelen bir tilkinin aç olduğunu anlayan güvenlik görevlisi kardeşlerimiz, tilkiyle iftar için hazırladıkları yemeklerini paylaştılar. Akşam saatlerinde iftar için hazırlık yapan ÇAKÜ Uluyazı güvenlik görevlileri, yiyecek bulmak için kampüse gelen tilkiyi farkettiler. Yemek kokusunu alarak yanlarına kadar gelen tilkinin […]
Çankırı - 17 Mayıs 2020 23:37 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) güvenlik görevlilerinin iftarda davetsiz bir misafiri vardı. Yiyecek aramak için kampüse kadar gelen bir tilkinin aç olduğunu anlayan güvenlik görevlisi kardeşlerimiz, tilkiyle iftar için hazırladıkları yemeklerini paylaştılar.

Akşam saatlerinde iftar için hazırlık yapan ÇAKÜ Uluyazı güvenlik görevlileri, yiyecek bulmak için kampüse gelen tilkiyi farkettiler. Yemek kokusunu alarak yanlarına kadar gelen tilkinin aç olduğunu anlayan güvenlikçiler, tilkiye hazırladıkları yemekten vererek karnını doyurdular. Aç tilki karnını doyurduktan bir süre sonra güvenlik görevlilerinin yanlarından ayrıldı.

Çankırı - 23:37 A A
BENZER HABERLER