Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İDRİS ŞAHİN ANKARA’DAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Parti Sözcüsü Çankırılı Siyasetçi Av.İdris Şahin, Ankara’dan Milletvekili adayı oldu. Millet İttifakı partileri olan Saadet Partisi (SP), Demokrat Parti (DP), Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) ve Gelecek Partisi’nin (GP) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) listelerinden seçime gireceği Ankara’da CHP listelerinden Ankara 2. Bölge 2’nci sıra adayı olarak […]
Genel - 9 Nisan 2023 21:25 A A

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Parti Sözcüsü Çankırılı Siyasetçi Av.İdris Şahin, Ankara’dan Milletvekili adayı oldu. Millet İttifakı partileri olan Saadet Partisi (SP), Demokrat Parti (DP), Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) ve Gelecek Partisi’nin (GP) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) listelerinden seçime gireceği Ankara’da CHP listelerinden Ankara 2. Bölge 2’nci sıra adayı olarak yer alan Av.İdris Şahin, TBMM’de 24. dönem AK Parti Milletvekili olarak Çankırı’yı temsil etmişti.

Şahin, 2019 yılında AK Parti ile yollarının ayrılmasının ardından kurucu olarak yer aldığı DEVA Partisi’nde Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor. Av.İdris Şahin’in aday gösterildiği Akyurt, Altındağ, Çamlıdere, Çubuk, Güdül, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam ve Pursaklar ilçelerini kapsayan 2. bölgenin Çankırılıların yoğun yaşadığı bir bölge olduğu için kazanma şansının yüksek olduğu da gelen bilgiler arasında.

Genel - 21:25 A A
BENZER HABERLER