-3° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU YARIN ELDİVAN’A GELİYOR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 3 Şubat Cuma günü Çankırı’ya geliyor. Bakan Soylu, Eldivan ilçemize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunacak. Eldivan ilçesinde yapımı tamamlanan Eldivan Hükümet Konağının açılışına katılacak olan Bakan Soylu daha sonrasında vatandaşlarla bir araya gelecek. AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, “İçişleri Bakanımız Sn.Süleyman Soylu, Eldivan ilçemizde yapımı tamamlanan Hükümet Konağı açılışına katılarak […]
Çankırı - 2 Şubat 2023 20:31 A A

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 3 Şubat Cuma günü Çankırı’ya geliyor. Bakan Soylu, Eldivan ilçemize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunacak. Eldivan ilçesinde yapımı tamamlanan Eldivan Hükümet Konağının açılışına katılacak olan Bakan Soylu daha sonrasında vatandaşlarla bir araya gelecek.

AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, “İçişleri Bakanımız Sn.Süleyman Soylu, Eldivan ilçemizde yapımı tamamlanan Hükümet Konağı açılışına katılarak vatandaşlarımızla bir araya gelecek. AK Parti hükümeti olarak ülkemizin ve şehrimizin her noktasında yaptıklarımızla vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bakanımızın katılımıyla açılışını yapacağımız Hükümet Konağının 3 Şubat Cuma günü saat 14:00 da yapılacak olan açılış törenine tüm halkımızı davet ediyoruz.”

Çankırı - 20:31 A A
BENZER HABERLER