reklam
reklam
DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7016 % 0.27
STERLIN 39,2561 % 0.08
FRANG 35,3069 % 0.14
ALTIN 2.021,07 % 0,14
BITCOIN 1.618.345 -0.827
reklam

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İSMAİL ÇATAKLI DEPREM BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI, 14 Eylül Cumartesi günü Çerkeş ilçemizde meydana gelen deprem nedeniyle zarar gören Çerkeş ilçe merkezi ve köylerinde incelemelerde bulundu. 

Bu incelemelerde ÇATAKLI’ya Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Çerkeş Kaymakamı Zikri ŞAHİN, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan YARIM ve ilgili daire müdürleri ile teknik elemanlar eşlik etti. İlk olarak Çerkeş Kaymakamlığını ziyaret eden Bakan Yardımcısı ÇATAKLI, burada Valimiz AKTAŞ ve diğer yetkililerden son durumla ilgili bilgi aldıktan sonra depremden zarar gören köylere hareket etti.
Çerkeş ilçemize bağlı Karamustafa köyüne giden ÇATAKLI, köyde Köy Muhtarı ve vatandaşlardan bilgi alarak, sıkıntılarını dinledi. Daha sonra Saçak Beldesi Yalıözü Mahallesine geçen ÇATAKLI ve beraberindekiler, mahallelilerle bir süre görüştü. Son olarak depremin merkez üssü olan Hacılar köyüne geçen Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI ve protokol üyeleri, Hacılar köyünde de köylülerle bir süre sohbet ederek, son durum hakkında bilgi aldı. Depremin etkisiyle Çerkeş ilçe merkezinde hasar gören birkaç binayı da inceleyen ÇATAKLI, gerekli istişarelerden sonra ilimizden ayrıldı. 

reklam

YORUM YAP