13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

HIRSIZLIK SUÇUNDAN YAKALANAN 4 KİŞİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Çankırı’da 5 Ocak ve 10 Ocak tarihlerinde meydana gelen 2 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayların faillerinin tespitine yönelik İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda,  faillerin Ö.Ç., H.A., R.A ve M.A. isimli şahıslar olduğu, şahısların çalıntı malzemeleri D.A. isimli şahsa sattıkları tespit edilmişti. Bakır kablo hırsızlığı (Açıktan hırsızlık), kalorifer peteği, su sayacı, […]
Çankırı - 23 Ocak 2021 14:46 A A

Çankırı’da 5 Ocak ve 10 Ocak tarihlerinde meydana gelen 2 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayların faillerinin tespitine yönelik İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda,  faillerin Ö.Ç., H.A., R.A ve M.A. isimli şahıslar olduğu, şahısların çalıntı malzemeleri D.A. isimli şahsa sattıkları tespit edilmişti.

Bakır kablo hırsızlığı (Açıktan hırsızlık), kalorifer peteği, su sayacı, musluk başlığı hırsızlığı (İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık) suçlarından aranan kişilerin yakalanması için başlatılan çalışmalarda Ö.Ç, H.A, R.A. ve M.A. isimli şahıslar ekiplerce yakalanarak gözaltına alındı, hemen ardından D.A. isimli şahıs da yakalanarak çalınan malzemelerin bir kısmı teslim alındı ve sahibine teslim edildi.

Ö.Ç, H.A, R.A. ve M.A. isimli şahıslar suçlarının sabit olduğunun anlaşılması üzerine çıkarıldıkları adli mercilerce haklarında tutuklama kararı çıkartılarak,  Çankırı E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiler.

Çankırı - 14:46 A A
BENZER HABERLER