29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, ihtiyaç sahibi çocuklarımız için koşturmaya devam ediyor. Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi, durmadan dinlenmeden işini gücünü bırakıp çocuklarımız için çalışıyor çabalıyor ve tabi bu çabalarının karşılığını da hayırsever Çankırı halkının, Çankırı esnaflarının ve Çankırılı iş insanlarının sayesinde başarı olarak alıyor. Çankırı Çocukları Koruma Derneği, 11 Eylül (dün) akşam saat 18:00’de […]
Çankırı - 12 Eylül 2023 21:03 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, ihtiyaç sahibi çocuklarımız için koşturmaya devam ediyor. Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi, durmadan dinlenmeden işini gücünü bırakıp çocuklarımız için çalışıyor çabalıyor ve tabi bu çabalarının karşılığını da hayırsever Çankırı halkının, Çankırı esnaflarının ve Çankırılı iş insanlarının sayesinde başarı olarak alıyor.

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, 11 Eylül (dün) akşam saat 18:00’de Belediye İş Merkezi’ndeki TERAS Düğün Salonu’nda düzenlenen programda ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ihtiyaçlarına göre kırtasiye, okul üniforması ve ayakkabı çekleri dağıttı. Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar’ın eşi Didem Taşolar’ın onur konuğu olarak katıldığı program, “Okullar Açılıyor” yazılı yaş pastanın dernek yönetimi, konuklar ve programa katılan çocuklar tarafından kesilmesiyle başladı. Programa katılan çocuklar ve aileleri, program sonuna kadar çalan hareketli parçalar eşliğinde doyasıya eğlendiler.

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar’ın eşi Didem Taşolar, salona girişi sırasında çiçeklerle karşılandı. Program sırasında Çankırı Çocukları Koruma Derneği’nin ilk üyesi olan minik Zeynep’e Dernek Başkan Yardımcısı Sibel Akça tarafından Dernek Rozeti takıldı.

Dernek Başkanı Fatma Yıldırım, program sonunda yaptığı açıklamada “Okullar Açılıyor projemiz kapsamında okul ihtiyaçlarını bir nebzede olsun karşılamak adına ihtiyaç sahibi çocuklarımız için düzenlemiş olduğumuz programda doyasıya eğlenen çocuklarımızın sevinci ve mutluluğu görülmeye değer. Yardım gecemizden elde ettiğimiz hasılat ve bağışçılarımızın desteği ile bir çok çocuğun yüzünü güldürdük.” dedi.

Yıldırım ayrıca, “Bizleri kırmayıp programımıza katılan Sayın Valimizin eşi Didem Taşolar hanımefendiye bağışlarıyla hem bizleri hem de çocuklarımızı mutlu eden Demirkapılar Kayı Beton Müdürü Asya Doğu hanımefendiye, Çankırılı Bürokratlar Derneği Başkanı Ercan Irmak beye, Özcan Tur sahibi Umut Özcan beye ve tüm bağışçılarımıza huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum.” sözleriyle katılımcılara ve bağışçılara ayrı ayrı teşekkür etti.

Fatma Yıldırım, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının tüm çocuklarımız, velilerimiz ve öğretmenlerimiz için sağlıklı, başarılı, mutlu, huzurlu bir eğitim öğretim yılı olması dilekleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Çankırı - 21:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.