Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

HAYVAN PAZARI SATIŞ NOKTALARI İÇİN ÖN BAŞVURULAR BAŞLADI

Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Salihler Caddesi alt kısmında bulunan canlı hayvan pazarında küçükbaş ve büyükbaş hayvan satış noktaları için ön talepleri almaya başladı. Kurbanlık satışı yapan vatandaşların başvurularını, 3 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğüne yapabilecekleri bildirildi. Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; Kurban Bayramı dolayısı ile kurbanlıklarını satmak isteyen […]
Çankırı - 2 Temmuz 2020 10:15 A A

Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Salihler Caddesi alt kısmında bulunan canlı hayvan pazarında küçükbaş ve büyükbaş hayvan satış noktaları için ön talepleri almaya başladı. Kurbanlık satışı yapan vatandaşların başvurularını, 3 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğüne yapabilecekleri bildirildi.

Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; Kurban Bayramı dolayısı ile kurbanlıklarını satmak isteyen vatandaşlar, 24 dönümlük hayvan pazarı alanında oluşturulan satış yerlerini belirleyebilecek. Belediye ekipleri tarafından büyükbaş hayvanlar için 26 adet çadırlı ve 24 adet açık alan, küçükbaş hayvanlar için ise 80 adet açık alan şeklinde belirlenen satış noktaları için yapılacak ön talepler, 3 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar Veteriner İşleri Müdürlüğünden alınacak.

Çankırı - 10:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.