Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

HAYRAT VAKFINDAN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ YAZ OKULU

Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Hayrat Vakfı arasında imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında İlkokul 3. – 4. Sınıf ve Ortaokul öğrencilerine yönelik yüz yüze Yaz Okulları düzenleniyor. Hayrât Vakfı Çankırı İl Temsilcisi Numan Canlı; “Yaz okulumuzu 3 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında, 9-14 yaş arası erkek ve kız öğrencilerimize yönelik Çankırı İsmet İnönü […]
Eğitim - 12 Haziran 2023 21:32 A A

Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Hayrat Vakfı arasında imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında İlkokul 3. – 4. Sınıf ve Ortaokul öğrencilerine yönelik yüz yüze Yaz Okulları düzenleniyor.

Hayrât Vakfı Çankırı İl Temsilcisi Numan Canlı; “Yaz okulumuzu 3 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında, 9-14 yaş arası erkek ve kız öğrencilerimize yönelik Çankırı İsmet İnönü Ortaokulu’nda gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Öğrencilerimizin seviyelerine göre Kur’an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı, İman Hakikatleri ve Osmanlı Türkçesi derslerini öğreteceğiz. Derslerimizi hafta içi her gün 10.00 ile 14.00 saatleri arasında yapacağız. Vereceğimiz bu eğitimlerin yanında öğrencilerimizle futbol, masa tenisi, zeka oyunu, piknik, yüzme ve rekreatif faaliyetler gibi çeşitli sosyal etkinlikler de yapmayı planlıyoruz. Milli, manevi ve tarihi değerlerini geliştirmelerine önemli katkılar sağlayacak olan yaz okulumuza tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başvurular Nasıl Olacak?
Başvurular https://yazokulu.hayrategitim.com/ adresinden yapılacak olup, son başvuru tarihi 1
Temmuz 2023’tür.

Yaz Okulu Takvimi
Son Başvuru Tarihi: 1 Temmuz 2023
Dersler: 3 Temmuz-4 Ağustos
Hafta İçi Her Gün 10.00-14.00

Eğitim - 21:32 A A
BENZER HABERLER