13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

HASAN SOPACI’DAN KAHVEHANECİ ESNAFINA CAN SUYU DESTEĞİ

Çerkeş’in çalışkan Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan, pandemi yasaklarından en çok etkilenen esnaf grubu olan kahvehaneci esnafına can suyu desteği geldi. Başkan Sopacı, yasaklardan dolayı aylardır işyerlerini açamayan ve evine ekmek götüremeyen kahvehaneci esnafı için düşündüklerini, önce Belediye Encümen üyeleriyle görüştü. Belediyenin kısıtlı imkânlarını kullanarak kişi başına 2 bin lira destek olmak istediğini kendilerine anlattı ve […]
Çankırı - 6 Mayıs 2021 13:15 A A

Çerkeş’in çalışkan Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan, pandemi yasaklarından en çok etkilenen esnaf grubu olan kahvehaneci esnafına can suyu desteği geldi.

Başkan Sopacı, yasaklardan dolayı aylardır işyerlerini açamayan ve evine ekmek götüremeyen kahvehaneci esnafı için düşündüklerini, önce Belediye Encümen üyeleriyle görüştü. Belediyenin kısıtlı imkânlarını kullanarak kişi başına 2 bin lira destek olmak istediğini kendilerine anlattı ve oylamaya sundu. Kararın oybirliğiyle kabul edilmesinin ardından Çerkeş’teki kahvehanecileri makamında ağırlayan Başkan Sopacı, kendilerine müjdeyi bu sırada verdi.

Başkan Sopacı’nın bu sürprizini memnuniyetle karşılayan esnaf, Başkan Sopacı’ya ve Encümen üyelerine kararlarından dolayı teşekkür ettiler. Pandemiden dolayı aylardır ekmek teknelerinin kapalı olduğunu belirten kahvehaneciler, Belediye Başkanı Hasan Sopacı’ya müteşekkir olduklarını ve bu desteğin kendilerine gerçekten cansuyu olduğunu söylediler.

Çankırı - 13:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.