Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

HAFIZ İSMAİL COŞAR VE EŞİ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ

Türkiye’nin ünlü hafızlarından İsmail Coşar eşi ile birlikte, kendi kullandığı özel aracıyla geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Ankara’nın Polatlı ilçesi Duatepe bölgesinde meydana gelen kazada İsmail Coşar’ın kullandığı 06 UC 214 plakalı özel otomobil, aynı yönde gitmekte olan tıra arkadan çarparak altına girdi. Feci kazada araç paramparça olurken aracın içinde bulunan İsmail Coşar ve eşi […]
Çankırı - 5 Mart 2020 09:38 A A

Türkiye’nin ünlü hafızlarından İsmail Coşar eşi ile birlikte, kendi kullandığı özel aracıyla geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Ankara’nın Polatlı ilçesi Duatepe bölgesinde meydana gelen kazada İsmail Coşar’ın kullandığı 06 UC 214 plakalı özel otomobil, aynı yönde gitmekte olan tıra arkadan çarparak altına girdi.

Feci kazada araç paramparça olurken aracın içinde bulunan İsmail Coşar ve eşi Sevim Coşar’ın olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşıldı. İtfaiye ekiplerinin uzun süren uğraşları sonucunda hurdaya dönen araçtan çıkarılan İsmail ve Sevim Coşar’ın cansız bedenleri Polatlı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İsmail ve Sevim Coşar’ın cenazeleri yarın öğle namazından sonra Kocatepe Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Çankırı - 09:38 A A
BENZER HABERLER