Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GENEL MÜDÜR NAZAN ŞENER TARIM MESLEK LİSESİ BUĞDAY HASADINDA

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener Şehit Mehmet ATA MTAL’yi ziyaret etti. Şener, ziyaret kapsamında okulda yetiştirilen buğdayın hasadında da bulundu. Genel Müdür Nazan Şener  KUZKA (Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı) projesi kapsamında  yenilenmesi planlanan Şehit Mehmet ATA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde faaliyetini sürdüren Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği atölyelerini  inceleyerek Çankırı İl […]
Eğitim - 26 Temmuz 2022 21:37 A A

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener Şehit Mehmet ATA MTAL’yi ziyaret etti. Şener, ziyaret kapsamında okulda yetiştirilen buğdayın hasadında da bulundu.

Genel Müdür Nazan Şener  KUZKA (Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı) projesi kapsamında  yenilenmesi planlanan Şehit Mehmet ATA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde faaliyetini sürdüren Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği atölyelerini  inceleyerek Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ten konu hakkında detaylı bilgi aldı.

Yetiştirilen meyve, sebzeleri yerinde gözlemleyen ve hasadı yapılan buğday/arpanın biçilmesini yakından takip eden Şener öğrenci ve öğretmenler tarafından  üretimi gerçekleştirilen ürünler konusunda duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Şener ve beraberindekiler, açık alan uygulama bahçeleri, sebze ve meyve yetiştirilen alanlar ile süs bitkileri yetiştirilen alanları da ziyaret ederek tarım alanında okul ile ilgili yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdiler.

Her geçen gün Meslek Lisesi’ne olan ilginin artmasından duyulan memnuniyetin dile getirildiği programda Okul Müdürü Emrah Olkaç tarafından kaleme alınan “Galip” isimli roman Sayın Şener’e  takdim edildi.

Eğitim - 21:37 A A
BENZER HABERLER