17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

GENÇPARTİ ÇANKIRI İL BAŞKANLIĞI YENİDEN TEŞKİLATLANMANIN 1.YILINI KUTLUYOR

Genç Parti teşkilatı 2 Temmuz Perşembe günü Ankara’da Genel Kurul toplantısında biraraya geldi. Parti kurucusu ve Onursal Başkanı Cem Uzan ve Genel Başkan Hakan Uzan’ın telekonferansla katıldığı toplantı oldukça renkli geçti. Genç Parti Çankırı İl Teşkilatı da tam kadro toplantıdaydı. İl Başkanı Murat Uyar toplantı sonrası yaptığı konuşmasında: “Genç Parti Onursal Genel Başkanı Cem Uzan […]
Çankırı - 8 Temmuz 2020 22:20 A A

Genç Parti teşkilatı 2 Temmuz Perşembe günü Ankara’da Genel Kurul toplantısında biraraya geldi. Parti kurucusu ve Onursal Başkanı Cem Uzan ve Genel Başkan Hakan Uzan’ın telekonferansla katıldığı toplantı oldukça renkli geçti. Genç Parti Çankırı İl Teşkilatı da tam kadro toplantıdaydı. İl Başkanı Murat Uyar toplantı sonrası yaptığı konuşmasında:

“Genç Parti Onursal Genel Başkanı Cem Uzan önderliğinde, yeni lider Murat Hakan Uzan başkanlığında Türkiye için yeni oluşumlarla yeni hedeflere doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Genç Parti, kuruluş misyonuna ve yenilikçi vizyonuna uygun bir tutumla değerlerine sahip çıkan, aynı zamanda çalışan üreten ve destekleyen bir anlayışla Türkiye’nin önünde yepyeni bir yol açacak.
Bitmeyen bir Vatan aşkıyla, durmadan daha ileri hep ileri diyerek, Çankırımız başta olmak üzere memleket için çalışacağız. Çankırı için hizmet, Çankırı için siyaset diyen herkes ve her kesimle kucaklaşmaya hazırız” dedi.
1 yılda çok güzel yol katettiklerini dile getiren Başkan Uyar, emeği geçen başta tüm teşkilat üyelerine ve teveccüh gösteren tüm Çankırı’lı hemşehrilerine teşekkür etti.

Çankırı - 22:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.