reklam
reklam
DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647
reklam

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ SADIK AK ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ SADIK AK ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ
reklam

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Şehit P.Er Necdet Demirel’in Merkez Kır Ovacık köyünde ikamet eden ailesine ziyarette bulundu.

Sadık Ak ve Ekrem Şahin, 3. Komando Tugay Komutanlığınca icra edilen ‘Kilit-4’ operasyonunda 17 Mayıs 2005 tarihinde Serezan Tepe bölgesinde mevzilenme sahasında iken terör örgütü mensuplarınca yerleştirilen patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Piyade Er Necdet Demirel’in ailesi ve yakınları ile bir araya geldi. Köy sakinlerinin de katıldığı ziyarette hatırlanmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren şehit babası Enver Demirel “Her gün bu kapıdan misafir gelse de ağırlasak diye can atıyoruz. Geldiniz evimiz şenlendi. Çok teşekkür ederim” dedi.

Şehit yakınlarının ve gazilerin her zaman yanında olduklarını belirten İl Müdürü Sadık Ak, “Fırsat buldukça şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi ziyaret ediyoruz. Şahsım ve kurumum, her zaman şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin emrindedir. Aziz vatanımız için şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükran ile yâd ediyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda İl Müdürü Sadık Ak ve Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, şehidimizin babası Enver Demirel’e Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Şehit P. Er Necdet Demirel’in anısına köy çocuklarına ulaştırılmak üzere futbol ve voleybol topları ile satranç takımları hediye edildi.

reklam

YORUM YAP