-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN GENÇLERE MÜJDE

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi baştan aşağıya yenilendi. Gençlik Merkezi bünyesinde yer alan Kitap Kafe, Eğitim Atölyeleri, Konferans Salonu, çalışanlara ait bürolar ve fuaye alanında tefrişat ve boya çalışmaları yapıldı. Gençlerimizin daha ferah ve daha nezih bir mekanda ders çalışmaları, müzik, resim ve çeşitli […]
Çankırı - 21 Temmuz 2020 12:34 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi baştan aşağıya yenilendi.

Gençlik Merkezi bünyesinde yer alan Kitap Kafe, Eğitim Atölyeleri, Konferans Salonu, çalışanlara ait bürolar ve fuaye alanında tefrişat ve boya çalışmaları yapıldı.

Gençlerimizin daha ferah ve daha nezih bir mekanda ders çalışmaları, müzik, resim ve çeşitli alanlarda eğitim alabilmeleri ve yine sosyal aktiviteler konusunda gençlerimizin kendilerini keşfedebilmelerine yardımcı olabilmek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadığı bildirildi.

Covid-19 yasaklarının kalkmasından sonra, Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi’nin yeni yüzü ve yeni dizaynı ile gençlerimize özellikle kitap kafede 7/24  hizmet edeceği açıklandı.

Çankırı - 12:34 A A
BENZER HABERLER