16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GPDP DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Gençlik ve Spor Bakanlığınca “2019-1 Çağrı Dönemi GPDP (Gençlik Projeleri Destek Programı)” kapsamında destek alan projeler arasından Çankırı’da desteklenmesi uygun görülen 6 projenin koordinatörleri ile Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde 21 Şubat 2020 Cuma günü tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Projelerle ilgili yapılan toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Gençlik Merkezi Şube […]
Çankırı - 24 Şubat 2020 21:09 A A

Gençlik ve Spor Bakanlığınca “2019-1 Çağrı Dönemi GPDP (Gençlik Projeleri Destek Programı)” kapsamında destek alan projeler arasından Çankırı’da desteklenmesi uygun görülen 6 projenin koordinatörleri ile Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde 21 Şubat 2020 Cuma günü tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Projelerle ilgili yapılan toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Gençlik Merkezi Şube Müdürü Tekin Çelik, Gençlik Merkezi Müdürü Adem Çalman ve proje koordinatörleri katıldı.

Gençlerimizin hayallerini desteklemek, gönüllülük çalışmalarını güçlendirmek, ülkemiz ve insanlık için yenilikçi fikirlere ve girişimlere imkan tanımak, kültürel etkinliklere ve sanata katılımı öncelemek, gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sunmak, çevreye ve tüm canlılara duyarlılığı artırmak, aktif bir hayat tarzını teşvik etmek hedeflerinin olduğu projelerin uygulanma sürecinde desteklenmesine karar verildi.

İlimiz okullarınca destek alan 15 Temmuz’un İzleri, Bilim Tarihine Işık Tutan TürkProf. Dr. Fuat Sezgin, Gençlik Prof. Dr. Fuat Sezgin’in İzinde Lisans Öğreniyor, Mutfakta Zaman Yolculuğu, Yaşam Can Dostlar ile Güzel, Hayvan Dostu Okul projelerinin uygulama esnasında eşgüdümlü olarak çalışılması uygun görüldü.

Çankırı - 21:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.