Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Hakkında çıkan çeşitli şaibelerin ardından görevden alınacağı söylenen, Milletvekilimiz Salim Çivitçioğlu’nun konu hakkındaki sorulara “izlemeye devam edin” diye cevap verdiği Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci görevden alındı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun imzasıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinden alınan Gerginci, bundan böyle Bakanlık emrinde araştırmacı olarak görev yapacak. Görevden alındığı […]
Çankırı - 24 Kasım 2019 09:39 A A

Hakkında çıkan çeşitli şaibelerin ardından görevden alınacağı söylenen, Milletvekilimiz Salim Çivitçioğlu’nun konu hakkındaki sorulara “izlemeye devam edin” diye cevap verdiği Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci görevden alındı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun imzasıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinden alınan Gerginci, bundan böyle Bakanlık emrinde araştırmacı olarak görev yapacak. Görevden alındığı haberi, Almanya’da bulunan Gerginci’ye telefonla bildirildi.

Ekrem Gerginci’nin görevden alınmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine eski KYK İl Müdürü Sadık Ak atandı. Sadık Ak’ın yanısıra Ekrem Şahin Spor Müdürü, İsmail Efe ise KYK Müdürü olarak atandı.

Çankırı - 09:39 A A
BENZER HABERLER