13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU ÇANKIRI’YA GELDİ

      Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, inşaatı devam eden Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, Kastamonu’daki programlarının ardından İlimize geldi.       İstasyon Kavşağı mevkiindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatına geçen Bakan Kasapoğlu, burada Vali Abdullah Ayaz, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, […]
Çankırı - 8 Haziran 2021 23:17 A A
      Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, inşaatı devam eden Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, Kastamonu’daki programlarının ardından İlimize geldi.
      İstasyon Kavşağı mevkiindeki Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatına geçen Bakan Kasapoğlu, burada Vali Abdullah Ayaz, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. İnşaat hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada, Çankırı’nın hem ilçe ve köylerinde hem de şehir merkezinde birçok spor yatırımı bulunduğunu söyledi. Yapımı devam eden havuzun da bunlardan biri olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, “Hızlı bir şekilde ilerlediğini gördük. Yüzme bilmeyen kalmasın  projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olacak. Havuz da inşallah büyük bir katkı sağlayacak.” diye konuştu.
Bakan Kasapoğlu, incelemelerinin ardından ilimizden ayrıldı.
Çankırı - 23:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.