10° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLİK VE SPOR AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli, İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Emir Karatekin Erkek Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen iftar yemeğine, İl Müdürü Sadık Ak, Yurt Hizmetleri Müdürü İsmail Efe, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Gençlik Hizmetleri Müdürü Cengiz Demirel, İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri ve personel katıldı. 2020-2021 yıllarındaki Ramazan ayları, Covid-19 nedeniyle […]
Çankırı - 22 Nisan 2022 11:30 A A

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli, İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Emir Karatekin Erkek Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen iftar yemeğine, İl Müdürü Sadık Ak, Yurt Hizmetleri Müdürü İsmail Efe, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Gençlik Hizmetleri Müdürü Cengiz Demirel, İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri ve personel katıldı.

2020-2021 yıllarındaki Ramazan ayları, Covid-19 nedeniyle her yerde olduğu gibi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde de mesafeli ve tedbirli bir şekilde tamamlanmıştı. Bu sene ise pandemi ile geçen yıllara nispet yaparcasına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli, Emir Karatekin Erkek Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programının ardından Gençlik ve Spor ailesi, organizasyonda emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ettiler.

İftar programının ardından Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, emekliye ayrılan Sibel Sarıoğlu, Sedat Doru ve Bülent Karaağaç’a hizmetleri anısına plaket takdim etti. Sadık Ak, emekliye ayrılan çalışma arkadaşlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki yaşamlarında başarılar ve mutluluklar diledi. Mesai arkadaşları da, emekli dostlarını yalnız bırakmadılar ve günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Çankırı - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.