-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLERİMİZİN YETİŞTİRDİĞİ FİDELER SATIŞA SUNULDU

      Ülke ekonomisine, tarımsal üretim yönünden katkıda bulunacak, tarımsal işletme ve kuruluşlarda başarı ile çalışabilecek hayvan sağlığı, bitki sağlığı, peyzaj ve çevre düzenleme, su ürünleri, tarım alet ve makine kullanma, gıda analiz ve kontrol ile ileri tarım tekniklerini başarı ile uygulayabilecek ve yapabilecek nitelikte pratik bilgi ve beceriye sahip teknisyen yetiştirme amacı olan […]
Çankırı - 17 Mayıs 2021 23:04 A A

      Ülke ekonomisine, tarımsal üretim yönünden katkıda bulunacak, tarımsal işletme ve kuruluşlarda başarı ile çalışabilecek hayvan sağlığı, bitki sağlığı, peyzaj ve çevre düzenleme, su ürünleri, tarım alet ve makine kullanma, gıda analiz ve kontrol ile ileri tarım tekniklerini başarı ile uygulayabilecek ve yapabilecek nitelikte pratik bilgi ve beceriye sahip teknisyen yetiştirme amacı olan Tarım Meslek Lisesi ilimizde de faaliyetlerini son sürat devam ettiriyor.

      Çocuklarımızın uygulama bahçesinde yetiştirmiş olduğu fideler olgunlaştı. Uygulamalar sonucu ortaya çıkan fidelerin satışı Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (Tarım Meslek Lisesi) başlamıştır. İhtiyaç sahipleri  fideleri uygun fiyatla okulumuzdan temin edebilirler.

FİYAT LİSTESİ

YER SALATALIĞI 1.75 TL
SIRIK DOMATES 1.75 TL
KAPYA BİBER 1.75 TL
YER DOMATESİ 1.75 TL
YEŞİL SİVRİ BİBER 1.75 TL
SIRIK SALATALIĞI 1.75 TL
Çankırı - 23:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.