Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“GENÇ SADA” KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ

      Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün öncülüğünde İmam Hatip Liseleri Arası “Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” yarışması Çankırı İl Finali İlimiz Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesinde çevrimiçi olarak yapıldı.       Yarışmaya okullarında birinci olan öğrencilerimiz, gönderdikleri videolar ile katıldılar. Yarışmada, İlimiz Müftülük ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan Dr. […]
Eğitim - 30 Nisan 2021 22:19 A A

      Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün öncülüğünde İmam Hatip Liseleri Arası “Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” yarışması Çankırı İl Finali İlimiz Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesinde çevrimiçi olarak yapıldı.

      Yarışmaya okullarında birinci olan öğrencilerimiz, gönderdikleri videolar ile katıldılar. Yarışmada, İlimiz Müftülük ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan Dr. Veli Çayır, Hüseyin Yazıcı, Bilal Akhoroz, Mevlüt Demirci ve Cahit Aktaş  “Seçici Kurul” olarak görev aldılar.

      Ramazan ayında bu güzel görevi üslenen tüm öğrenciler gönüllerin birincisi olsa da Seçici Kurul’un vermiş olduğu puanlar sonucunda il birincisi Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizden Mustafa Mert Apaydın, il İkincisi Hacı Muradı Veli İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizden Eray Kılıç, İl üçüncüsü ise 19 Mayıs ÇPAL öğrencilerimizden Enes Özbek oldu. Birinci olan öğrencimiz bölge finalinde Çankırı’yı temsil edecek.

      Yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik eder, il birincisi öğrencimize bölge finallerinde başarılar dileriz.

Eğitim - 22:19 A A
BENZER HABERLER