17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

GENÇ KIZLARIMIZ RAKİP TANIMIYOR 2 MAÇTA 2 GALİBİYET

10 Haziran Perşembe günü oynadıkları maçlarla bizi gururlandıran Çankırı’mızın 2 bayan voleybol takımı dün oynadıkları maçlarda da başarılarını sürdürdüler. Dün saat 16:00’da oynanan maçta Çankırı Demirspor rakibi Çorum Sungurlu Belediyespor’u 3-1 yendi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce’nin de izleyici olarak renk kattığı ve oldukça heyecanlı geçen maçın özellikle 3. […]
Genel - 12 Haziran 2021 11:05 A A

10 Haziran Perşembe günü oynadıkları maçlarla bizi gururlandıran Çankırı’mızın 2 bayan voleybol takımı dün oynadıkları maçlarda da başarılarını sürdürdüler. Dün saat 16:00’da oynanan maçta Çankırı Demirspor rakibi Çorum Sungurlu Belediyespor’u 3-1 yendi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce’nin de izleyici olarak renk kattığı ve oldukça heyecanlı geçen maçın özellikle 3. seti çok çekişmeliydi. Maç sonrasında sahaya inen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Çankırı Demirspor’lu oyuncuları ve teknik heyeti başarılarından dolayı tebrik etti.

Bir diğer takımımız Çankırıspor Yükseliş Gençlik ise Kastamonu Tosyaspor ile oynadığı maçı 3-0 kazanarak günü kapattı. Çankırıspor Yükseliş Gençlik oyuncuları, Kastamonu Tosyaspor karşısında gayet rahat oynadıkları maçı çok kısa bir sürede 3-0 ‘lık skorla bitirerek sonraki maçlar için umut verdiler.

Genç kızlarımızın voleybol müsabakaları bugün saat 11:00’da oynanacak Çorum Sungurlu Belediyespor-Kastamonu Tosyaspor ve 13:00’da oynanacak Çankırı Demirspor-Çankırıspor Yükseliş Gençlik maçlarıyla sona erecek.

Olay 18 ailesi olarak başarılarıyla yüzümüzü güldüren Çankırı takımlarımıza ve misafir takımlara başarılar diliyoruz.

Genel - 11:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.