Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI’NDAN VALİ AKTAŞ’A ZİYARET

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi Başkanı Mehmet UÇAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.  Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nın geçtiğimiz günlerde kurulan Çankırı Şubesi Başkanlığına getirilen Mehmet UÇAR, Vakfın amaçları ve yapacakları çalışmalar hakkında Valimiz AKTAŞ’a bilgi verdi. Ziyaretten dolayı Vakıf Yönetimine teşekkür eden Valimiz Hamdi […]
Çankırı - 25 Şubat 2020 23:34 A A

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi Başkanı Mehmet UÇAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. 
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nın geçtiğimiz günlerde kurulan Çankırı Şubesi Başkanlığına getirilen Mehmet UÇAR, Vakfın amaçları ve yapacakları çalışmalar hakkında Valimiz AKTAŞ’a bilgi verdi.
Ziyaretten dolayı Vakıf Yönetimine teşekkür eden Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nın Çankırı’ya hayırlı olmasını dileyerek, gaziler ve şehit aileleri için ilimizde yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Çankırı - 23:34 A A
BENZER HABERLER