Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

GAZETECİLERİMİZ TOPLUMSAL SORUNLARI DİLE GETİRMEKTEDİR

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. Başkan Akbaş, gazetecilik mesleğinin özveri istediğini belirterek şunları kaydetti: “Kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek ve en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan […]
Çankırı - 21 Ekim 2021 22:01 A A
İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. Başkan Akbaş, gazetecilik mesleğinin özveri istediğini belirterek şunları kaydetti:
“Kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek ve en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan gazetecilik, kamu adına hareket ederek doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının işleyişine ve demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. Bu duygu düşüncelerle Yazılı ve görsel basın çalışanlarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, meslek hayatlarında başarılarının devamını dilerim.”
Çankırı - 22:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.