Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GAZETECİ HARUN YÜKSEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Uzun süredir Kırıkkale’de hem siyaset hem de gazetecilik ve radyoculuk yapan, 2018 Kasım ayından bu yana da günlük yayınlanan Anadolu’ya Tercüman Gazetesi ile Çankırı’da yayın hayatına devam eden Harun Yüksel, dün gece yaşadığı ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bir süredir akciğerlerinde sorun yaşayan gazeteciliğin duayeni Harun Yüksel, dün gece aniden rahatsızlanarak Çankırı Devlet Hastanesi […]
Genel - 14 Ekim 2023 21:23 A A

Uzun süredir Kırıkkale’de hem siyaset hem de gazetecilik ve radyoculuk yapan, 2018 Kasım ayından bu yana da günlük yayınlanan Anadolu’ya Tercüman Gazetesi ile Çankırı’da yayın hayatına devam eden Harun Yüksel, dün gece yaşadığı ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Bir süredir akciğerlerinde sorun yaşayan gazeteciliğin duayeni Harun Yüksel, dün gece aniden rahatsızlanarak Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamayan Harun Yüksel, gece 02:00 sıralarında hayata gözlerini yumdu.

Yüksel’in cenazesi bugün Kırıkkale Merkez Nur Camii’nde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından  aile mezarlığında toprağa verildi. 69 yaşındaki merhum Harun Yüksel, evli ve 4 çocuk babasıydı. Yüksel’in cenazesine Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ile birlikte siyaset, basın ve bürokrasiden önemli isimler de katılım sağladılar.

Olay 18 ailesi olarak merhum Harun Yüksel’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Genel - 21:23 A A
BENZER HABERLER