15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

GARNİZON KOMUTANI AHMET KURUMAHMUT İÇİN VEDA YEMEĞİ VERİLDİ

Yüksek Askeri Şura kararıyla Tuğgenerallikten Tümgeneralliğe terfi eden daha sonra da 21 Ağustos 2019 tarih ve 2019/284 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Çorlu 5. Kolordu ve Garnizon Komutanlığına atanan Çankırı İl Garnizon Komutanı Ahmet KURUMAHMUT için veda yemeği verildi. Yemeğe Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi, KURUMAHMUT’un yerine Çankırı İl Garnizon Komutanlığı’na yeni atanan Tuğgeneral Hakan TUNÇ, […]
Çankırı - 27 Ağustos 2019 22:20 A A

Yüksek Askeri Şura kararıyla Tuğgenerallikten Tümgeneralliğe terfi eden daha sonra da 21 Ağustos 2019 tarih ve 2019/284 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Çorlu 5. Kolordu ve Garnizon Komutanlığına atanan Çankırı İl Garnizon Komutanı Ahmet KURUMAHMUT için veda yemeği verildi.

Yemeğe Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi, KURUMAHMUT’un yerine Çankırı İl Garnizon Komutanlığı’na yeni atanan Tuğgeneral Hakan TUNÇ, Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ve İl Emniyet Müdür Vekili Yüksel YAZICI eşleriyle birlikte katıldılar.

Yemeğin ardından Valimiz AKTAŞ ve protokol mensupları KURUMAHMUT’a çeşitli hediyeler takdim ettiler. Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Çorlu’ya atanan Tümgeneral Ahmet KURUMAHMUT’a ilimizde yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Olay 18 ailesi olarak Sayın Komutanımıza yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

Çankırı - 22:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.