Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

FSM KIŞ ATÖLYELERİNİN İLK DÖNEMİ ETKİNLİKLERLE SON BULDU

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yeni adresinde devam ettirdiği kış atölyelerinin ilk dönemini farklı etkinlikler ile tamamladı. Karne heyecanı yaşayan okul öncesi minikleri ile okumaya başlayan birinci sınıf öğrencilerini Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen ile birlikte Meclis Üyeleri Özlem Demirci ve Merve Güldür Temeltaş da yalnız bırakmadı. Yarıyıl tatilini “Bir […]
Çankırı - 21 Ocak 2022 17:28 A A

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yeni adresinde devam ettirdiği kış atölyelerinin ilk dönemini farklı etkinlikler ile tamamladı. Karne heyecanı yaşayan okul öncesi minikleri ile okumaya başlayan birinci sınıf öğrencilerini Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen ile birlikte Meclis Üyeleri Özlem Demirci ve Merve Güldür Temeltaş da yalnız bırakmadı.

Yarıyıl tatilini “Bir Tatil Eğlencesi” etkinliği ile renklendirmeye hazırlanan Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi (FSM), dönem sonu etkinlikleri ile çocuklara eğlenceli bir gün yaşattı. Okul öncesi eğitim alan 13 çocuk için karne şenliği düzenleyen Akademi, okumaya yeni başlayan birinci sınıf öğrencileri için ise Okuma Bayramı düzenledi. Okuma Bayramı sonunda bir dönem boyunca en çok kitap okuyan üç çocuk da ödüllendirildi. Miniklerin karne heyecanı ise renkli görüntülere sahne oldu. Çocuklar için hazırlanan etkinlikler oyunlar, hediyeler ve ikramlar ile son buldu.

Çankırı - 17:28 A A
BENZER HABERLER