13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

FIRTINA YENİ VALİLİK BİNASININ ÇATISINI UÇURDU

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında hizmete giren ve hizmete girmeden önce bir kez çatısı uçan ilimizin yeni Valilik Binası’nın çatısı dünkü fırtınaya dayanamadı ve yeniden uçtu. Bize gelen bilgilere göre çatının uçması sonucunda son katta hizmet veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personeli oldukça sıkıntılı anlar yaşadı ve çatıdan gelen suyun evraklara ve cihazlara zarar vermemesi […]
Çankırı - 6 Şubat 2020 15:21 A A

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında hizmete giren ve hizmete girmeden önce bir kez çatısı uçan ilimizin yeni Valilik Binası’nın çatısı dünkü fırtınaya dayanamadı ve yeniden uçtu.

Bize gelen bilgilere göre çatının uçması sonucunda son katta hizmet veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personeli oldukça sıkıntılı anlar yaşadı ve çatıdan gelen suyun evraklara ve cihazlara zarar vermemesi için olağanüstü bir çaba sarfettiler.

Yetkililer çevre güvenliğinin alındığını, çatının kimsenin bulunmadığı arka tarafa doğru uçmasının olası can kayıplarını önlediğini ve daha önce de aynı şekilde uçan sabıkalı çatının bir daha uçmayacak şekilde sağlamlaştırılarak yeniden yapılacağını söylediler.

Çankırı - 15:21 A A
BENZER HABERLER