Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

FETHİN YILDÖNÜMÜNDE AYASOFYA’DA FETİH SURESİ OKUNACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü kabine toplantısının ardından normalleşme süreci ile ilgili alınan kararları açıkladı. Erdoğan yarın kutlanacak olan İstanbul’un Fethi’nin 567’nci yıldönümü hakkında yaptığı açıklamada, Ayasofya’da Fetih Suresi okunacağını söyledi. “Ayasofya’da Fetih Suresi okunacak” Erdoğan yaptığı açıklamada “Yarın İstanbul’un Fethi’nin yıl dönümünde çok güzel programlara eşlik edeceğiz. Önce Sancaktepe’de Prof. Dr. Feriha Öz Hastanesi’nin […]
Genel - 28 Mayıs 2020 23:11 A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugünkü kabine toplantısının ardından normalleşme süreci ile ilgili alınan kararları açıkladı. Erdoğan yarın kutlanacak olan İstanbul’un Fethi’nin 567’nci yıldönümü hakkında yaptığı açıklamada, Ayasofya’da Fetih Suresi okunacağını söyledi.

“Ayasofya’da Fetih Suresi okunacak”

Erdoğan yaptığı açıklamada “Yarın İstanbul’un Fethi’nin yıl dönümünde çok güzel programlara eşlik edeceğiz. Önce Sancaktepe’de Prof. Dr. Feriha Öz Hastanesi’nin açılışını yapacağız. Akşam saatlerinde Okçular Vakfı’nın Fetih Kupası yarışmaları gerçekleştirilecek. Ayasofya’da Fetih süresi okunacak ve dualar edilecek. Milletimizin fetih sevincini bu programlarla hep birlikte yaşayacağız. Fatih Sultan Mehmet Han başta olmak üzere gazilerimizi, şehitlerimizi, kahramanlarımızı hürmetle yadediyoruz” dedi.

Genel - 23:11 A A
BENZER HABERLER