20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ESNAF VE İŞADAMI SADULLAH ERDEM VEFAT ETTİ

Çankırı’nın çınarları birer birer aramızdan ayrılıyor. Koronavirüs, Çankırı’mızın değerli işadamlarından Sadullah Erdem’i de 71 yaşında aramızdan aldı. 1960 yılında memleketi Sivas’tan gelerek Çankırı’da ticarete başlayan Sadullah Erdem, Çankırı Yem Fabrikası ve Özerdem Mobilya gibi Çankırı ticaretinde önemli rol oynayan iki işyerinin sahibiydi. Bir süre Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı görevini de yürüten Sadullah Erdem Çankırı’nın dürüstlüğüyle […]
Çankırı - 4 Ekim 2020 11:32 A A

Çankırı’nın çınarları birer birer aramızdan ayrılıyor. Koronavirüs, Çankırı’mızın değerli işadamlarından Sadullah Erdem’i de 71 yaşında aramızdan aldı. 1960 yılında memleketi Sivas’tan gelerek Çankırı’da ticarete başlayan Sadullah Erdem, Çankırı Yem Fabrikası ve Özerdem Mobilya gibi Çankırı ticaretinde önemli rol oynayan iki işyerinin sahibiydi. Bir süre Çankırı Ticaret Borsası Başkanlığı görevini de yürüten Sadullah Erdem Çankırı’nın dürüstlüğüyle tanınan ve sevilen esnafları arasındaydı.

Sadullah Erdem bir süredir korona tedavisi görüyordu. 3 Ekim gecesi aramızdan ayrılan Sadullah Erdem aynı gün sabah saatlerinde Sarıbaba Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Çankırı - 11:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.