Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ESKİ BOKSÖR VE BOKS ANTRENÖRÜ MUZAFFER PEKCAN HAYATINI KAYBETTİ

Ne desek boş, koronavirüs son günlerde Çankırı’da kol geziyor. Bir zamanların madalyaya doymayan boksörü ve boks antrenörü, eğittiği sporculara boksun yanısıra imanlı ve ahlâklı olmayı da öğreten, gönül adamı Muzaffer Pekcan koronanın son kurbanı oldu. Muzaffer Pekcan bir süredir Çankırı Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi görmekteydi. 66 yaşında aramızdan ayrılan Muzaffer Pekcan İş-Kur’dan emekliydi. Vefatıyla sevenlerini […]
Çankırı - 4 Ekim 2020 22:59 A A

Ne desek boş, koronavirüs son günlerde Çankırı’da kol geziyor. Bir zamanların madalyaya doymayan boksörü ve boks antrenörü, eğittiği sporculara boksun yanısıra imanlı ve ahlâklı olmayı da öğreten, gönül adamı Muzaffer Pekcan koronanın son kurbanı oldu.

Muzaffer Pekcan bir süredir Çankırı Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi görmekteydi. 66 yaşında aramızdan ayrılan Muzaffer Pekcan İş-Kur’dan emekliydi. Vefatıyla sevenlerini yasa boğan Muzaffer Pekcan’ın cenazesi bugün sabah saatlerinde kılınan cenaze namazının ardından Sarıbaba Aile Kabristanı’nda toprağa verildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Çankırı - 22:59 A A
BENZER HABERLER