Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ESENTEPE’DE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Esentepe Mahallesi’ne yatırımlar sürüyor. Tuzla, Mezarlık, Su deposu Caddeleri ile Onbaşı Sokak başta olmak üzere sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları devam ediyor. Bölgeye yapılan yatırımlar mahallelinin yüzünü güldürdü. 2023 yatırım programı kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, mahallelerin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirdikleri hizmetleri Esentepe Mahallesi’nde de sürdürüyor. Bölgede yol, asfalt, kaldırım ve altyapı çalışmaları devam […]
Çankırı - 4 Ağustos 2023 23:01 A A

Esentepe Mahallesi’ne yatırımlar sürüyor. Tuzla, Mezarlık, Su deposu Caddeleri ile Onbaşı Sokak başta olmak üzere sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları devam ediyor. Bölgeye yapılan yatırımlar mahallelinin yüzünü güldürdü.

2023 yatırım programı kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, mahallelerin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirdikleri hizmetleri Esentepe Mahallesi’nde de sürdürüyor. Bölgede yol, asfalt, kaldırım ve altyapı çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Esentepe Mahallesi’ne önemli yatırımlar yaptıklarının altını çizerek Esentepe Mezarlığı’na yapılan gasilhanenin de kullanıma hazır hale getirildiğini söyledi.

Çankırı - 23:01 A A
BENZER HABERLER