14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ESENTEPE MAHALLESİ’NDE GASİLHANE YAPIMI BAŞLADI

Doğumdan ölüme kadar vatandaşının yanında olan Çankırı Belediyesi, cenaze ve defin işlemlerini kolaylaştırmak için Esentepe Mahallesi’ne gasilhane yapımına başladı. Esentepe mezarlığının girişinde temeli atılan bina tamamlandığında, mahallenin önemli bir ihtiyacına cevap verecek. Çankırı Belediyesi, vatandaşların zor anlarını kolaylaştırmak için ihtiyaca yönelik hamleler atıyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esentepe Mahallesi’ne gasilhane yapıyor. İçerisinde cenaze yıkama […]
Çankırı - 5 Mayıs 2023 22:12 A A

Doğumdan ölüme kadar vatandaşının yanında olan Çankırı Belediyesi, cenaze ve defin işlemlerini kolaylaştırmak için Esentepe Mahallesi’ne gasilhane yapımına başladı. Esentepe mezarlığının girişinde temeli atılan bina tamamlandığında, mahallenin önemli bir ihtiyacına cevap verecek.

Çankırı Belediyesi, vatandaşların zor anlarını kolaylaştırmak için ihtiyaca yönelik hamleler atıyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esentepe Mahallesi’ne gasilhane yapıyor. İçerisinde cenaze yıkama alanları, malzeme deposu, morg alanı, tuvaletler yer alacak.

Çankırı - 22:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.