20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ESEN’İN MAKAMI ÇOCUK SESLERİ İLE DOLDU

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in Başkanlık makamı, sabahın erken saatlerinde çocuk sesleri ile doldu. Anaokullu minikler, Esen’i soru yağmuruna tuttu. Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu 3-4 yaş minikler grubu, Başkan Esen’i makamında ziyaret etti. “Önce Memleketim” Projesi kapsamında ziyarete gelen minikler, projenin ziyaretini “Sensiz Olmaz” diyerek Başkan Esen ile gerçekleştirdi. Çankırı’nın tarihi, kültürel mekânları ve yöneticilerini […]
Çankırı - 17 Mayıs 2022 15:56 A A

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in Başkanlık makamı, sabahın erken saatlerinde çocuk sesleri ile doldu. Anaokullu minikler, Esen’i soru yağmuruna tuttu.

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu 3-4 yaş minikler grubu, Başkan Esen’i makamında ziyaret etti. “Önce Memleketim” Projesi kapsamında ziyarete gelen minikler, projenin ziyaretini “Sensiz Olmaz” diyerek Başkan Esen ile gerçekleştirdi. Çankırı’nın tarihi, kültürel mekânları ve yöneticilerini tanıyan minik öğrenciler, Esen ile bol bol sohbet etti. Yerinde duramayan çocuklar,  makamda gördükleri her şeyi Esen’e sordu. Çocuklar ile tek tek ilgilenen Esen, onlardan gelen soruları da samimiyet ile yanıtladı.

Çankırı - 15:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.