Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ESEN: “TÜM CANLILARIMIZ İÇİN BİRLİKTE HASSASİYET GÖSTERELİM”

Çankırı Belediyesi, sokak hayvanlarına yaz kış demeden sahip çıkıyor. Şehrin farklı noktalarına yerleştirilen mama kapları, belediye ekiplerince kontrol ediliyor. Pandemi sürecinde sokak hayvanlarının bakımına yönelik önlemleri arttıran Çankırı Belediyesi, havaların soğuması ve kar yağışı ile birlikte yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının yardımına koşmaya devam ediyor. Belediye ekipleri, şehrin belirli noktalarındaki park ve refüjlere yerleştirilen mama […]
Çankırı - 25 Ocak 2022 20:23 A A

Çankırı Belediyesi, sokak hayvanlarına yaz kış demeden sahip çıkıyor. Şehrin farklı noktalarına yerleştirilen mama kapları, belediye ekiplerince kontrol ediliyor.

Pandemi sürecinde sokak hayvanlarının bakımına yönelik önlemleri arttıran Çankırı Belediyesi, havaların soğuması ve kar yağışı ile birlikte yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının yardımına koşmaya devam ediyor. Belediye ekipleri, şehrin belirli noktalarındaki park ve refüjlere yerleştirilen mama kaplarını kuru mama ile dolduruyor. Çalışmalara, vatandaşlardan da destek bekleniyor.

Kış mevsiminde yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için alınacak önlemlerin hayat kurtarıcı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, can dostların bu soğuk günlerde aç ve susuz kalmamaları için tüm hemşehrilerini duyarlı olmaya davet etti. Esen, “Doğumdan ölüme kadar tüm canlılarımız için birlikte hassasiyet gösterelim.” dedi.

Çankırı - 20:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.