Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ESEN RAMAZAN BEREKETİNİ DİN GÖREVLİLERİ İLE PAYLAŞTI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Ramazan ayının birlik, beraberlik ve bereketini din görevlileri ile paylaştı. İftar yemek, iftar saati hocalar tarafından okunan ezan ve dualar ile devam etti. Sosyal Tesis’te iftar sofrası bu kez din görevlileri için kuruldu. Konukları ile tek tek ilgilenen Başkan Esen, iftar saatine kadar konuklarını Millet Kıraathanesi’nde ağırladı. Daha sonra […]
Çankırı - 27 Nisan 2022 11:30 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  Ramazan ayının birlik, beraberlik ve bereketini din görevlileri ile paylaştı. İftar yemek, iftar saati hocalar tarafından okunan ezan ve dualar ile devam etti.

Sosyal Tesis’te iftar sofrası bu kez din görevlileri için kuruldu. Konukları ile tek tek ilgilenen Başkan Esen, iftar saatine kadar konuklarını Millet Kıraathanesi’nde ağırladı. Daha sonra yemek salonuna geçen konuklar, hep birlikte iftarın bereketini paylaştı. Esen, konuklarının ve tüm Türk ve İslam âleminin Kadir Gecesi’ni kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi. İftar sonrasını sohbete ayıran din görevlileri, davetinden dolayı Esen’e teşekkür etti.

Çankırı - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.