-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ESEN DÜNYA ŞAMPİYONU GÜREŞÇİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Dünya Şampiyonu güreşçisi Kadir Güleşen’i altın ile ödüllendirdi. Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede Esen, genç güreşçiyi ve Antrenörü Seyfettin Karadeniz’i tebrik etti. Başkan Esen, Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Dünya Şampiyonası’nda 80 kg’da Dünya Şampiyonu olarak madalyayı Çankırı’ya getiren Belediyespor Kulübü güreşçisi Kadir Güleşen’i makamında ağırladı. Farklı ülkelerden gelen güreşçiler karşısında […]
Genel - 18 Şubat 2022 14:29 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Dünya Şampiyonu güreşçisi Kadir Güleşen’i altın ile ödüllendirdi. Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede Esen, genç güreşçiyi ve Antrenörü Seyfettin Karadeniz’i tebrik etti.

Başkan Esen, Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Dünya Şampiyonası’nda 80 kg’da Dünya Şampiyonu olarak madalyayı Çankırı’ya getiren Belediyespor Kulübü güreşçisi Kadir Güleşen’i makamında ağırladı. Farklı ülkelerden gelen güreşçiler karşısında kıyasıya bir mücadele vererek şampiyonluğunu ilan eden güreşçisini tebrik eden Esen, “Er meydanını Çankırılı gençlerimizin başarısı ile doldurmak bizi yüreklendiriyor, gururlandırıyor. Güreşteki başarımız, milli ve manevi değerlerimizi geleceğe taşıdığımızın önemli bir göstergesidir.” dedi.

Genel - 14:29 A A
BENZER HABERLER