16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ERNAMAŞIN KURUCUSU İLHAN GÜRSEL HAYATINI KAYBETTİ

Çankırı’mızın ünlü sanayici ve yatırımcısı, Şabanözü ilçesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren ERNAMAŞ A.Ş.’nin kurucusu ve onursal Başkanı İlhan Gürsel hayatını kaybetti. Gürsel, bundan 31 yıl önce iş hayatına atıldığı küçücük atölyesini, bugün 5 kıtada 70 ülkeye ihracat yapan dev bir fabrikaya çevirmişti. İlhan Gürsel, 2014 yılında ERNAMAŞ Yönetim Kurulu Başkanı iken çok sevdiği annesinin adına […]
Çankırı - 12 Eylül 2021 22:55 A A

Çankırı’mızın ünlü sanayici ve yatırımcısı, Şabanözü ilçesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren ERNAMAŞ A.Ş.’nin kurucusu ve onursal Başkanı İlhan Gürsel hayatını kaybetti. Gürsel, bundan 31 yıl önce iş hayatına atıldığı küçücük atölyesini, bugün 5 kıtada 70 ülkeye ihracat yapan dev bir fabrikaya çevirmişti.

İlhan Gürsel, 2014 yılında ERNAMAŞ Yönetim Kurulu Başkanı iken çok sevdiği annesinin adına bir anaokulu yaptırmıştı. Şabanözü ilçemizde yaptırılan anaokuluna, Macide Anne Anaokulu adını vermiş ve okul, geniş katılımlı bir törenle açılmıştı. 2 yıl önce de eşi Nurçin Gürsel’i kaybeden İlhan Gürsel, 2 erkek evlat babasıydı.

81 yaşında hayata veda eden İlhan Gürsel’in cenazesi, bugün Teşvikiye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Üsküdar Bülbülderesi’ndeki Aile  Mezarlığı’na defnedildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Çankırı - 22:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.