reklam
reklam
DOLAR32,1882% 0.16
EURO35,0283% 0.13
STERLIN41,1214% 0.19
FRANG35,3060% 0.37
ALTIN2.426,12% -0,14
BITCOIN68.154,94-0.645
reklam

ERCAN IRMAK’TAN KORONAVİRÜSLE MÜCADELEYE TAM DESTEK

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Çankırı sevdalısı bürokratımız Ercan Irmak’tan koronavirüsle mücadeleye tam destek. Ercan Irmak, Çankırı il ve ilçelerinde vatandaşlara, içinde dezenfektan, kolonya ve maske bulunan paketleri dağıttı.

Ercan Irmak, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Salgın ile Mücadele için Çankırı’lı hemşerilerimize Pandemi Seti dağıtıyoruz.

Kıymetli hemşerilerim,
Bütün insanlığın pençesinde kıvrandığı ve şu ana kadar 1,5 milyon insanın canına mâlolmuş Covid19 salgını ile mücadele tüm hızı ile devam etmektedir.

Ben de bir hemşeriniz, bir kardeşiniz olarak memleketim Çankırı’da bu mücadeleye bir katkıda bulunmak adına içerisinde dezenfektan, kolonya ve maskeden oluşan bir pandemi seti hazırlayarak sizlere iletmek istedim.

Pandemi setimiz, hafta başından itibaren gönüllülerimiz tarafından başta şehit ve gazi Ailelerimiz olmak üzere Çankırı merkezden başlanarak inşallah bütün ilçelerimize dağıtılmaya başlanmıştır.

Kıymetli hemşerilerim,
Hep birlikte, tedbirlere uyarak, sosyal mesafe ve hijyene dikkat ederek, inşallah bu illetin üstesinden geleceğiz. Aşı bulundu, yakında yaygın kullanımda olacak, tünelin ucunda ışık görüldü, az daha sabır lütfen.

Diğer yandan, ben de Çankırı’nın yetiştirdiği bir kardeşiniz olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada elim erdiği, gücüm yettiğince sizlerin, memleketimin yanında olmaya devam edeceğim. Bunu sizlere, memleketimiz Çankırı’mıza bir borç biliyorum.

Sağlık ve selametle inşallah…”

reklam

YORUM YAP