-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ “BUĞDAY TANESİ” FİLMİNDE DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Merkezi Ankara’da olan Çankırılı Bürokratlar Derneği’nin düzenlediği programda, Dernek Başkanı Ercan Irmak ve beraberindekiler Çankırı’daki engelli kardeşlerimizle birlikte, kendisi de engelli olan AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram’ın hayat hikayesini konu alan Buğday Tanesi isimli filmi izlediler. Filmin sonunda programa aileleriyle birlikte katılan engelli kardeşlerimiz hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadıklarını dile getirdiler. Çankırılı Bürokratlar […]
Çankırı - 21 Aralık 2022 17:22 A A

Merkezi Ankara’da olan Çankırılı Bürokratlar Derneği’nin düzenlediği programda, Dernek Başkanı Ercan Irmak ve beraberindekiler Çankırı’daki engelli kardeşlerimizle birlikte, kendisi de engelli olan AK Parti Erzincan Milletvekili Serkan Bayram’ın hayat hikayesini konu alan Buğday Tanesi isimli filmi izlediler. Filmin sonunda programa aileleriyle birlikte katılan engelli kardeşlerimiz hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadıklarını dile getirdiler.

Çankırılı Bürokratlar Derneği Başkanı Ercan Irmak, Yunus AVM’deki Sinemax sinema salonunda düzenlenen program hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Buğday Tanesi, Serkan Bayram adında bebek yaşta köyde ekin tarlasında vücudunun yarısı yanan ama azmedip, okuyup önce Avukat olan, 2 dönemdir de TBMM’de görev yapan Erzincanlı bir milletvekilimizin hayatını anlatıyor.  Kendisi çok başarılı, çok zeki, çalışkan, gayretli birisi. Onun hayatının rol model olmasını amaçladığımız için engelli bireylerimizi , dezavantajlı kardeşlerimizi bu filme davet ettik. Hep birlikte inşallah bu filmi seyredeceğiz. Bu kardeşlerimizin içinden de inşallah Avukatlar, Mühendisler, Milletvekilleri ve memleketimize hizmet edecek insanlar çıkar. Bunun gayreti içerisindeyiz. Çankırı’mızda da bunu ilk defa gerçekleştiriyoruz. Sosyal aktivitelere inşallah bundan sonra da devam edeceğiz.”

Çankırı - 17:22 A A
BENZER HABERLER