13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ENERJİSA ÇALIŞANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Enerjisa Çankırı firmasında çalışmakta olan sayaç okuma personeli Hakan Aydın’dan örnek davranış.       Enerjisa’da sayaç okuma personeli olarak görev yapan Hakan Aydın, sayaç okuma hizmetini gerçekleştirirken Paşabeyoğlu İş Merkezi’nde bulunan  Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi’nin de elektrik sayacını okudu. O sırada içeride bulunan vakıf temsilcilerine faturayı verirken gönlü güzel kardeşimiz […]
Çankırı - 3 Ekim 2020 13:55 A A

Enerjisa Çankırı firmasında çalışmakta olan sayaç okuma personeli Hakan Aydın’dan örnek davranış.

      Enerjisa’da sayaç okuma personeli olarak görev yapan Hakan Aydın, sayaç okuma hizmetini gerçekleştirirken Paşabeyoğlu İş Merkezi’nde bulunan  Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi’nin de elektrik sayacını okudu. O sırada içeride bulunan vakıf temsilcilerine faturayı verirken gönlü güzel kardeşimiz Hakan Aydın şu ifadeleri kullandı:
      “Biz Çankırı halkı olarak vatanını milletini ve bayrağını seven insanlarız bu uğurda canımızı malımızı her şeyimizi feda etmekten tereddüt etmeyiz. Bu vatan uğruna şahadete koşan şehitlerimize ve kahraman gazilerimize hizmet eden bir vakfa benim de bir katkım olmasını istiyorum.”
      Hayırsever kardeşimiz Hakan Aydın, sözlerinin ardından vakfın üç aylık fatura bedelini kendi cebinden ödeyerek duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Hakan Aydın’a bu güzel davranışından dolayı teşekkür ediyoruz, sağol kardeşim Allah senden ve senin gibilerden razı olsun.
Çankırı - 13:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.