Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ ÇANKIRI’YA GELDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve vatandaşlarla iftar programına katılmak üzere Çankırı’ya geldi. İlk olarak Valiliğimizi ziyaret eden Bakan Dönmez’i Valilik binası önünde Vali Abdullah Ayaz ve diğer protokol üyeleri karşıladı. Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Fatih Dönmez daha sonra Vali Abdullah Ayaz’ı makamında ziyaret etti. Enerji ve Tabii Kaynaklar […]
Çankırı - 30 Nisan 2022 08:42 A A
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve vatandaşlarla iftar programına katılmak üzere Çankırı’ya geldi.
İlk olarak Valiliğimizi ziyaret eden Bakan Dönmez’i Valilik binası önünde Vali Abdullah Ayaz ve diğer protokol üyeleri karşıladı. Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Fatih Dönmez daha sonra Vali Abdullah Ayaz’ı makamında ziyaret etti.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez daha sonra Çankırı Valiliği Sosyal Tesisi Konferans Salonunda Kaymakamlar, ilçe Belediye Başkanları, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısına katılarak ilimizde yapılan çalışmalar ve diğer konular hakkında istişarelerde bulunduktan sonra Belediye Başkanlarının taleplerini dinledi. Bakan Dönmez, sırasıyla Çankırı Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra Çarşamba Pazarı bölgesinde düzenlenen vatandaşlarla iftar programına katıldı. İftardan sonra vatandaşlara hitap eden Bakan Dönmez, bereketli Ramazan günlerinde Çankırı halkıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez iftar programının ardından tarihi Taş Mescit’te üniversite öğrencileriyle bir araya gelerek sohbet etti.
İlimizdeki ziyaret programında Bakan Dönmez’e Vali Abdullah Ayaz, AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi ile ilimiz protokol üyeleri eşlik etti.
Çankırı - 08:42 A A
BENZER HABERLER