Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

EMEKLİ ÖĞRETMEN MUSTAFA KALE VEFAT ETTİ

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (EML) Elektrik Elektronik Bölümü emekli öğretmenlerinden Mustafa Kale vefat etti. Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Mustafa Kale’nin vefatı tüm eğitim camiasını ve öğrencilerini yasa boğdu. Uzun yıllar görev yaptığı Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerine bir baba şefkatiyle yaklaşan, onları elinden geldiğince koruyup kollayan ve hem öğrencileri […]
Çankırı - 10 Temmuz 2020 11:31 A A

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (EML) Elektrik Elektronik Bölümü emekli öğretmenlerinden Mustafa Kale vefat etti. Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Mustafa Kale’nin vefatı tüm eğitim camiasını ve öğrencilerini yasa boğdu.

Uzun yıllar görev yaptığı Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerine bir baba şefkatiyle yaklaşan, onları elinden geldiğince koruyup kollayan ve hem öğrencileri hem de meslek arkadaşları tarafından çok sevilen Mustafa Kale 61 yaşında hayata veda etti.

Olay 18 ailesi olarak, aramızdan ayrılan Mustafa Kale hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Çankırı - 11:31 A A
BENZER HABERLER