13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ELDİVAN İLÇEMİZDE MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlimiz Eldivan ilçesinde Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Her ay bir ilçemizde yapılan muhtarlar toplantısında muhtarların talepleri dinlendi. Eldivan Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Eldivan Kaymakamı Ali İhsan SELİMOĞLU, Eldivan Belediye Başkanı Mustafa LAFÇI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, ilgili daire amirleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, ilçeye bağlı köy ve mahalle […]
Çankırı - 29 Ağustos 2019 19:40 A A

İlimiz Eldivan ilçesinde Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Her ay bir ilçemizde yapılan muhtarlar toplantısında muhtarların talepleri dinlendi.

Eldivan Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Eldivan Kaymakamı Ali İhsan SELİMOĞLU, Eldivan Belediye Başkanı Mustafa LAFÇI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, ilgili daire amirleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, toplantıya katılanlara Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın selamını ileterek, “Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Toplantımızda Muhtarlarımıza ve tüm katılımcılara söz vereceğiz. Talebi, problemi ve önerisi olan muhtarlarımıza ilgili daire amirlerimiz cevap verecekler” dedi.

Muhtarlar toplantısı, muhtarların talep ve önerilerinin alınması ve istişarelerin ardından sona erdi.

Çankırı - 19:40 A A
BENZER HABERLER