-0° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

ELDİVAN GENÇLİK FESTİVALİ COŞKUYLA KUTLANDI

“19 Mayıs Gençlik Haftası Kutlamaları” çerçevesinde Çankırı Karatekin Üniversitesi Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Gençliğe Farkındalık” projesi kapsamında Eldivan Kaymakamlığı, Eldivan Belediyesi ortaklığı ve ÇAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş`ın katılımıyla ” Eldivan Gençlik Festivali” düzenlendi. Eldivan Belediye Meydanı içerisine kurulan festival alanında başta Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olmak üzere kurum ve […]
Eğitim - 17 Mayıs 2022 16:36 A A

“19 Mayıs Gençlik Haftası Kutlamaları” çerçevesinde Çankırı Karatekin Üniversitesi Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Gençliğe Farkındalık” projesi kapsamında Eldivan Kaymakamlığı, Eldivan Belediyesi ortaklığı ve ÇAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş`ın katılımıyla ” Eldivan Gençlik Festivali” düzenlendi.

Eldivan Belediye Meydanı içerisine kurulan festival alanında başta Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olmak üzere kurum ve kuruluşlar açtıkları stantlarla ürün ve çalışmalarını tanıttılar.

Stantların dışında özellikle çocuklar ve gençler müzik eşliğinde oyunlar oynayıp halaylar çektiler ve doyasıya eğlendiler.

Festival alanını ziyaret eden ÇAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş ve Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Murat Yıldırım, stantları tek tek gezerek ürünler ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş, gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı ve büyük emeklerle hazırladıkları çalışmalar için tebrik etti.

Gençlik Festivalinde gece de sanatçı Nuray Aslaner verdiği canlı konser ile Eldivanlıları coşturdu

Eğitim - 16:36 A A
BENZER HABERLER