reklam
reklam
DOLAR31,5743% 0.66
EURO34,3023% 0.75
STERLIN40,1119% 0.92
FRANG35,6907% 0.47
ALTIN2.147,02% 2,19
BITCOIN2.123.1506.96
reklam

ELDİVAN BELEDİYESİ’NE YENİ KAZANDIRILAN ARAÇLAR TANITILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafcı, yürüttüğü çalışmalar sonucunda Doğalgaz ve Toplu Konut yatırımlarının ardından, belediye bünyesine kazandırdığı araçlarla belediye tarihinde görülmemiş yatırımları Eldivan’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor.
2 Otobüs, 1 Minibüs, 1 Kepçe ve 1 Dozer ’in yer aldığı araç filosunda toplam 5 araç bulunuyor. Araçların tanıtım toplantısı 21 Şubat 2020 tarihinde Cuma namazı çıkışında kurban kesilerek ve dualar eşliğinde Eldivan halkına tanıtılmış ve Eldivan Belediyesi bünyesinde hizmete başlamıştır.
Tanıtım törenine Ak Parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili Muhammed E. Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Ak Parti Eldivan İlçe Başkanı Mehmet Arı, İdari Amirler, STK temsilcileri ve Eldivan halkı katıldı.
Eldivan Belediyesi olarak tüm Eldivan halkına hizmet götürdüklerini söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Lafcı; “Eldivan merkezi ve köylerini ayırt etmeden ilçemizin her yerine, vatandaşlarımızın tümüne hizmet etmek için mesai arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu noktada mevcut projelerin geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve yeni projelerin kazandırılması için büyük bir gayret sarf ediyoruz. Tüm bunları yaparken, başta Grup Başkan Vekilim Muhammed Emin Akbaşoğlu, Milletvekilim Salim Çivitcioğlu, İl Başkanım Abdulkadir Çelik bey olmak üzere, tüm idari amirlerime ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Araçlarımızın tamamı belediyemiz hizmetlerinde kullanılacak. Eldivan’ımıza hayırlı olsun” diye konuştu.
Belediye önünde yapılan konuşmalarda, Grup Başkan Vekili Muhammed Emin Akbaşoğlu belediyeye kazandırılan yeni Travego marka otobüsümüz ile ilçe halkının 20 gün boyunca ücretsiz taşınacağını bildirirken, Milletvekili Salim Çivitcioğlu’da Eldivan’a yeni bir “Kültür Merkezi”nin kazandırılacağını ve bu yıl içerisinde Karadere Çay yatağının ıslah çalışmalarına başlanılacağının müjdelerini verdi.
Tanıtım toplantısı belediye tarafından hazırlanan ikramların ardından sona erdi.

reklam

YORUM YAP