Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

EKİM AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

      Çankırı Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında gerçekleştirildi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde corona virüs tedbirleri ile gerçekleştirilen toplantıda gündem ve gündem dışı maddeler oy birliği ile kabul edildi. Toplantı açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  belediyenin Eylül ayı çalışma programı çerçevesinde yürüttükleri […]
Çankırı - 2 Ekim 2020 18:01 A A

      Çankırı Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında gerçekleştirildi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde corona virüs tedbirleri ile gerçekleştirilen toplantıda gündem ve gündem dışı maddeler oy birliği ile kabul edildi.

Toplantı açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  belediyenin Eylül ayı çalışma programı çerçevesinde yürüttükleri çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Ekim ayı meclis toplantısında alınacak kararların Çankırı için hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Esen, pandemi sürecine rağmen belediyecilik hizmetlerinin aksatılmadan devam etmesi yönünde titiz davrandıklarını kaydetti.

Ekim Ayı 1. Birleşim 1. Oturum Mutat Meclis Toplantısında gündem ve gündem dışı olmak üzere toplam 11 madde görüşüldü. Toplantıya katılan meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edilen maddeler arasında; binalarda yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının ayrılmasına ilişkin kararlar, ekonomik ömrünü tamamlamış hurda araçların satışı ile S Plaka yönetmeliğine ilişkin değişiklikler öne çıkan konular arasında yer aldı.

Çankırı - 18:01 A A
BENZER HABERLER